Archiv článků

Podzimní kroužky a výcviky 2022

začínají 5.9 a končí 4.12. V pondělí a pátek pokračují výcviky od 15.30 do 17.30, výcviky probíhají ve dnech úterý, středa, sobota a neděle. O víkendu odpoledne je možnost uspořádat společnou dlouhou vyjížďku. Závody tento podzim plánujeme tři - Hostěnice 1 a 2. října (pro začátečníky i pokročilé),...
Celý článek

Dotace v roce 2022

V letošním roce jsme získali dotaci z rozpočtu Jihomoravského kraje na opravu opěrné zídky a provoz projektu Program pro rodiny, od Rousínova dotaci na sportovní náčiní a od nadace VIA na pergolu.
Celý článek

Seesee Cup podruhé

Na druhý závod Moravského poháru Seesee Cupu jsme se vypravili do Čeladné. Naši jezdci absolvovali velmi úspěšně 16 startů v různých soutěžích a kategoriích a odvezli si kokardy a poháry za první až šestá místa.
Celý článek

závody WRC Horka nad Moravou + licence

V Horce nad Moravou se naše čtyři jezdkyně  zúčastnili dvoudenních závodů WRC a zároveň  další tři děvčata úspěšně složila licenční zkoušky a potom se přidaly ke zkušenějším závodnicím  v soutěžích prvního i druhého dne.
Celý článek

Trénink na ranči Oswego

Náš nejmladší jezdecký koník Easy ukončil výcvik u Ondry Houšky tréninkem se svým jezdcem a stájovou kolegyní - tentokrát poprvé na telátkách
Celý článek