Jezdecký kurz

je určen pro děti a dospělé kteří už zvládají základní dovednosti - přivést si koně z výběhu, vyčistit, nasedlat, na koni se samostatně pohybovat po jízdárně a na vyjížďce zvládnout krok, klus a pokročilejší cval.  Kromě přirozené komunikace se náš oddíl věnuje hlavně westernovým disciplínám a Extreme Trailu. Výcvik probíhá na pískové jízdárně, ET kolbišti a v terénu.  Jezdci se můžou zúčastňovat na zapůjčených koních závodů v Extreme Trailu a westernových závodů pořádaných WRC doma i v zahraničí.
Na podzim  2021 bude kurz o 12 lekcích.  Kromě výcviku na jízdárně a ET kolbišti budou do kurzu zařazeny i vyjížďky v terénu. Cena kurzu - viz ceník.
 
Jezdecký kurz 22 začíná v pondělí 5.9. Nepřítomnost na výcviku se nahrazuje jen pokud je omluvená nejméně 24 hodin předem a pouze dva výcviky. Náhradní výcviky probíhají v měsících leden a únor. Lekce které zruší ranč (závody atd) se nahrazují všechny. Na výcviky by měl každý jezdec mít svou tušírku a být vhodně (teple) oblečen.
 
podzimní kurz  - od 5.9 do 4.12                                       
úterý 15.30
 
Křivánková
Hrazdilová
Kroupová
Valníčková
 
úterý 16.30

 
Celý
Tomanová
Jánošíková
Valehrachová
 
středa 15.30
 
Rajtmanová
Wagnerová
Klemšinská
Kiliánová
 
středa 16.30 Doleželová
Kroupová
Peňázová
Eichová
 

sobota 9.30
 
Havlíčková
Fusková
Ubrichtová
Přikrylová
 
sobota 10.30 Lozrtová 
Lozrtová
Kraisová
Buchtová
 
neděle 9.30
 
Lanzmanová
Šenkýřová
Celý
Zádrapová
 
neděle 10.30 Charvát
Vlčková
Konkolová
 
   
     

 

 

Kovbojské hry 6.9.2020

Kovbojské hry 5 a 6.9.2020

Propozice: Závody jsou otevřené pro všechny jezdce a koně bez ohledu na jezdecký styl.  K účasti není potřeba žádná licence ani členství ve svazu. Pořadatel: Jnior riding club, Ranč Vítovice Přihlášky - emailem na fatkovab@senam.cz, uzávěrka přihlášek - do 3.9.2020 Prezentace soutěžících: 8.00...
Celý článek