Jezdecký kurz

je určen pro děti a dospělé kteří už zvládají základní dovednosti - přivést si koně z výběhu, vyčistit, nasedlat, na koni se samostatně pohybovat po jízdárně a na vyjížďce zvládnout krok, klus a pokročilejší cval.  Kromě přirozené komunikace se náš oddíl věnuje hlavně westernovým disciplínám a Extreme Trailu. Výcvik probíhá na pískové jízdárně, ET kolbišti a v terénu.  Jezdci se můžou zúčastňovat na zapůjčených koních závodů v Extreme Trailu a westernových závodů pořádaných WRC doma i v zahraničí.
Na  jaře 2021 budou dva kurzy po 8 lekcích. V individuálním kurzu budou maximálně tři jezdci, v normálním pět jezdců. Kromě výcviku na jízdárně a ET kolbišti budou do kurzu zařazeny i vyjížďky v terénu. Cena kurzu - viz ceník.
 
jarní kurz - březen, duben
úterý 15.30
individuál
Osičková
Celý
Křivánková
 
úterý 16.30

 
Švédová
Křivánek
Janová   - Lotta
Musilová
Lorenzová
 
středa 15.30
individuál
Valníčková - Mary
Fusková
Nedělová
 
středa 16.30 Doležalová  - Vendy
Kroupová - Káča
Šlimarová - Mary
Otevřelová - Lotta
 
čtvrtek 15.30
individuál
 
Jánošíková
Ulbrychtová
Valehrachová 
 
čtvrtek 16.30 Kupčíková - Mary
Janečková - Tonda
Dědičová - Káča
Ondrůšková  - Vendy
Zemanová
 
sobota 9.30
 
Otevřelová
Krajsová
Hasáková
Buchtová
Pašová
 
sobota 10.30
individuál
Klímová
Klímová
Zázvorková
 
 
 
 

 

 

Kovbojské hry 6.9.2020

Kovbojské hry 5 a 6.9.2020

Propozice: Závody jsou otevřené pro všechny jezdce a koně bez ohledu na jezdecký styl.  K účasti není potřeba žádná licence ani členství ve svazu. Pořadatel: Jnior riding club, Ranč Vítovice Přihlášky - emailem na fatkovab@senam.cz, uzávěrka přihlášek - do 3.9.2020 Prezentace soutěžících: 8.00...
Celý článek