letní tábory a kurzy

Pobytový tábor
je určen pro mírně pokročilé děti od 8 let. Ubytování je ve stanech s podsadou, celodenní strava a pitný režim je zajištěn. Děti budou jezdit minimálně dvě výukové hodiny (90 minut) denně, zbytek dne se budou věnovat péči o koně a výběhy a táborovým hrám. Jeden den stráví na celodenním výletě. S sebou: jezdecké oblečení, sportovní oblečení do horka i chladna a deště (holínky, pláštěnku), prostěradlo, polštář, spacák, teplou deku, hygienické potřeby, léky. Moblní telefony jsou povoleny. Cena tábora - viz ceník.  Dolatek v hotovosti při nástupu nebo předem na účet. 
Příměstský tábor: 
Děti dostanou svačinu, oběd a druhou svačinu, k dispozici budou mít šťávu, čaj a pitnou vodu  po celou dobu. Program začíná v 9 hodin a končí v 16, po dohodě ale děti můžete přivézt a odvézt kdykoliv mezi 7.30 a 17.30. Pokud mají cyklistickou helmu nebo páteřák tak sebou, jinak není potřeba nic speciálního, jen sportovní oblečení podle počasí. Pokud bude některé z Vašich dětí spát po obědě přibalte mu prosím deku a polštářek. Doplatek v hotovosti při nástupu nebo předem na účet 19631961/5500.
Jezdecký intenzivní kurz: 
Je určen pouze pro členy našeho jezdeckého oddílu. Jezdí se minimálně čtyři hodiny denně, kromě výcviku a vyjížděk je na programu i přirozená komunikace a práce ze země. Ve zbylém čase se jezdci věnují péči o koně a výběhy. Na programu je i celodenní vyjížďka a plavení koní.