Novinky

Dotace v roce 2022

V letošním roce jsme získali dotaci z rozpočtu Jihomoravského kraje na opravu opěrné zídky a provoz projektu Program pro rodiny, od Rousínova dotaci na sportovní náčiní a od nadace VIA na pergolu.
Celý článek

Seesee Cup podruhé

Na druhý závod Moravského poháru Seesee Cupu jsme se vypravili do Čeladné. Naši jezdci absolvovali velmi úspěšně 16 startů v různých soutěžích a kategoriích a odvezli si kokardy a poháry za první až šestá místa.
Celý článek

závody WRC Horka nad Moravou + licence

V Horce nad Moravou se naše čtyři jezdkyně  zúčastnili dvoudenních závodů WRC a zároveň  další tři děvčata úspěšně složila licenční zkoušky a potom se přidaly ke zkušenějším závodnicím  v soutěžích prvního i druhého dne.
Celý článek

Trénink na ranči Oswego

Náš nejmladší jezdecký koník Easy ukončil výcvik u Ondry Houšky tréninkem se svým jezdcem a stájovou kolegyní - tentokrát poprvé na telátkách
Celý článek

Seesee Cup

Na prvních závodech poháru Seesee Cupu v Nových Zámcích startovala naše ekipa 32x. Všichni závodníci si odvezli alespoň jednu kokardu a umísťovali se na předních místech. 
Celý článek

Pohár JRC - Podolí

Velké množství našich jezdců se zúčastnilo poháru JRC pořádaných Arpithou. Vybojovali si skvělá umístění.
Celý článek

JARNÍ KURZY A KROUŽEK

Od 1.3. začínají u nás na ranči jezdecké kroužky a výcvik, prosíme tedy zájemce o kontaktování nejlépe emailem. Letos budou zase změny v obsazování koní - Lottynka už odjela na zasloužený důchod, místo ní nastupuje do služby temperamentní kobylka Batty a začnou se trochu zapojovat i naši "mlaďoši".
Celý článek

Kurz pro pomocníky

Pro pomocníky na táborech a v kroužku jsme uspořádali Kurz pro Vaqueros v termínech:    1.část:  11.12.2021 a 19.2.2021, 2. část  26.2.2021. V první části se budeme věnovat vodění koní a vodění jezdců s koněm, na co si dávat pozor, jak na bezpečnost atd, druhá část bude...
Celý článek