Co sebou na tábor:

Spacák, prostěradlo, polštář, holínky, pevnou pláštěnku, oblečení na spaní, tepláky a mikinu, sportovní boty, boty na ježdění s hladkou podrážkou a podpadkem, kšiltovku,  teplou vestu na chladnější večery, větrovku, spoustu ponožek, spodní prádlo, repelent, krém na opalování, plavky, ručník,  hygienické potřeby, kapesné 200,00 Kč. Děti budou spát ve stanech s podsadou a zavazadla budou mít pod postelí - tam se kufr nevejde, proto je vhodnější  buď starý placatý kufr nebo velká taška. Mobily jsou u nás povoleny vždy v poledním klidu a večer. Alergici si vezmou svůj lék. 
 
Nástup je v neděli mezi 16 a 17 hodinou, kdo není členem oddílu bude vyplňovat přihlášku. Pokud se někomu hodí faktura za tábor - napište mi prosím email ať faktury nachystám. Odjezd z tábora je v sobotu mezi 9 a 10 hodinou. 
 
 

Co sebou na příměstský tábor:

Děti budou mít své věci pověšené na háčku - proto je potřeba mít tašku s uchy na pověšení. V ní jen to nejnutnější - holínky, pláštěnku, mikinu pro případ ochlazení a klobouček nebo kšiltovku, alergici svůj lék. Děti které chodí po obědě spát ještě malý polštářek.

Jídlo a pití dostanou na ranči, každý bude mít svůj kelímek a šťáva nebo čaj budou stále k dispozici - není tedy potřeba mít svou láhev, ztrácejí se. Přilby a vesty dětem zapůjčíme.  Holčičky by neměly mít vysoké culíky, sponky a čelenky - zavazí jim pod přilbou.  
Pokud máte doma přebytek papírů, pastelek atd a můžete je postrádat prosím dovezte je do společných zásob, děti by neměly mít svá pouzdra - pořád je pak hledají. 
Před odjezdem z domova doporučuji děti namazat opalovacím krémem a boty a oblečení nastříkat repelentem.