Co sebou na tábor

Co sebou na příměstský tábor:

Děti budou mít své věci pověšené na háčku - proto je potřeba mít tašku s uchy na pověšení. V ní jen to nejnutnější - holínky, pláštěnku, mikinu pro případ ochlazení a klobouček nebo kšiltovku, alergici svůj lék. Děti které chodí po obědě spát ještě malý polštářek.
Jídlo a pití dostanou na ranči, každý bude mít svůj kelímek a šťáva nebo čaj budou stále k dispozici - není tedy potřeba mít svou láhev, ztrácejí se. Přilby a vesty dětem zapůjčíme.  Holčičky by neměly mít vysoké culíky, sponky a čelenky - zavazí jim pod přilbou.  
Pokud máte doma přebytek papírů, pastelek atd a můžete je postrádat prosím dovezte je do společných zásob, děti by neměly mít svá pouzdra - pořád je pak hledají. 
Před odjezdem z domova doporučuji děti namazat opalovacím krémem a boty a oblečení nastříkat repelentem.
Nástup je v 9 hodin, odjezd v 16 hod.  V případě potřeby se doba příjezdu a odjezdu po domluvě změní.
 
 
 
Děti budou rozděleny do skupin podle věku, na koních či ponících budou jezdit každý den. K dispozici budou mít osm koní a poníků. Kromě toho je na ranči čekají další zvířata - kočky, králíci, morčata, slepice, psi - o všechny se budou starat, krmit je  a hrát si s nimi. Děti si užijí i vývarných a jiných radovánek, her na louce i v lese, čeká je táborák i pohádky.  
V ceně jsou dvě svačiny, oběd a pitný režim. 
 
Zatím přihlášení: 
 
termín 9 - 13.7

Eliška Voběrková, Tomík Celý, kluci Bezuchovi,  Markétka Kujalová, J.A.Kujal, Dan Rohlík, Lucka Vlachová, Aneta Hrozková, Verča Žemličková, Kristýna Šlimarová, Natálie Malá, Aneta Suchá, Kamilka Šnejdrlová, 

 

termín 20 - 24.8
Tomík Celý,  Magda a Kryštof Peňázovi, Aneta Beránková, Markétka Kujalová, J.A.Kujal, Matyáš Vrána, Kubík a Barča Trnkovi, Natálka a Eliška Wagnerovi, Lenka Janečková, Ema Mlčochová, Natálka Marušková, Sára Tomanová - obsazeno
 
Cena je 600,00 Kč na den, 3000,00 za tábor
Přihlášky emailem, záloha 1000,00 Kč do konce dubna na účet 19631961/5500