Tábory

Tábory a soustředění 2023

Informace a termíny níže.

Co sebou na tábor:

POBYTOVÝ TÁBOR:  

Pohodlné sportovní, 2x svetr nebo mikina, tenká větrovka, krátké a dlouhé kalhoty, náhradní oblečení, pláštěnka, jedny legíny nebo pyžamo na spaní, jedny legíny nebo rajtky na ježdění, dostatek náhradních ponožek a spodního prádla, trička (i s dlouhým rukávem), plavky, kšiltovka, šátek, dvoje pevné boty, kapesníky, svoje léky, Fenistil na štípance, spacák, polštář, prostěradlo, repelent, krém na opalování, baterku, hygienické potřeby, malý baťoh, láhev na pití. Mobilní telefony jsou povoleny v době poledního klidu a večer. 

Děti budou spát ve stanech s podsadou, proto nejsou vhodné kufry, nevejdou se pod postel. Doporučujeme dvě menší uzavíratelné tašky. Kapesné doporučujeme cca 400 Kč. BOTY NA JEŽDĚNÍ S PODPADKEM – GUMÁKY, STARÉ KOZAČKY. Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ NEMOHOU DĚTI JEZDIT V TENISKÁCH, HROZÍ PROKLOUZNUTÍ NOHY TŘMENEM. 

Helmy a bezpečnostní vesty jsou u nás k zapůjčení. Při nástupu je potřeba podepsat GDPR souhlas a souhlas s focením, pro nové děti bude nachystaná přihláška, proto je nutná přítomnost zákonného zástupce. 

Nástup na tábor je v neděli v 17 hodin, odjezd v sobotu v 9 hodin. 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR:

Sportovní oblečení podle počasí, pokrývka hlavy, malý baťoh, láhev na pití, jedna svačina. Helmy a bezpečnostní vesty jsou u nás k zapůjčení. Děti dostanou oběd,  druhou svačinu, šťávu nebo čaj. 

Při nástupu je potřeba podepsat GDPR souhlas a souhlas s focením, pro nové děti bude nachystaná přihláška, proto je nutná přítomnost zákonného zástupce.

Program začíná v 9 hodin, končí v 16. Po dohodě je možné dítě přivézt dříve. 

HOBBY pobytový NAVÍC: vlastního hobby horse, bílé tričko bez nápisu (budeme na něj malovat), holky - dlouhá sukně, kluci - rifle, popř. stačí dlouhé kalhoty, western klobouk (pokud máte), společenskou hru, kterou rádi hrajete.

Doplatek

za tábory je potřeba zaplatit buď na účet spolku před nástupem nebo v hotovosti při nástupu na tábor.


3.7. - 7.7. jezdecký příměstský tábor, 15 míst

10. - 14.7. výcvikové dny

16. - 22.7. kombinovaný pobytový tábor Hobby - jezdecký, s možností spaní doma- 12 míst

24. - 28.7. jezdecký pobytový tábor, 10 míst (s možností spaní doma)

7. - 11.8. příměstský tábor Hobby, 15 míst

14. - 18.8. výcvikové dny

20. - 26.8. jezdecký pobytový tábor, 12 míst (s možností spaní doma)

Přihlášky najdete v sekci " přihlášky", cenu v ceníku

Přiháška je platná po zaplacení zálohy do konce dubna. 

Jezdecký pobytový tábor

 maximální počet míst je 12

je určen pro mírně pokročilé děti od 8 let. Ubytování je ve stanech s podsadou, celodenní strava a pitný režim je zajištěn. Děti budou jezdit minimálně jednu hodinu denně, zbytek dne se budou věnovat péči o koně a výběhy a táborovým hrám. Jeden den stráví na celodenním výletě. S sebou: jezdecké oblečení, sportovní oblečení do horka i chladna a deště (holínky, pláštěnku), prostěradlo, polštář, spacák, teplou deku, hygienické potřeby, léky. Moblní telefony jsou povoleny. 

Jezdecký příměstský tábor

- maximální počet míst je 15

Je určen pro děti od 6 let, na koni se jezdí denně. Děti dostanou svačinu, oběd a druhou svačinu, k dispozici budou mít šťávu, čaj a pitnou vodu po celou dobu. Program začíná v 9 hodin a končí v 16, po dohodě ale děti můžete přivézt a odvézt kdykoliv mezi 7.30 a 16.30. Pokud mají cyklistickou helmu nebo páteřák tak sebou, jinak není potřeba nic speciálního, jen sportovní oblečení podle počasí. Pokud bude některé z Vašich dětí spát po obědě přibalte mu prosím deku a polštářek. 

Pobytový tábor Hobby

- maximální počet míst je 12

Pro děti od 8 let. Jedná se o klasický tábor s prvky Hobby Horsingu. Hobíka můžou mít děti vlastního nebo si ho první den tábora u nás vyrobí. Minimálně dvakrát v týdnu se děti svezou na koni, budou se také účastnit péče o koně a další zvířata na ranči. Nebudou chybět táborové hry, stezka odvahy a celodenní výlet. Ubytování je ve stanech s podsadou, celodenní strava a pitný režim je zajištěn. S sebou: sportovní oblečení do horka i chladna a deště (holínky, pláštěnku), prostěradlo, polštář, spacák, teplou deku, hygienické potřeby, léky. Mobilní telefony jsou povoleny. 

Příměstský tábor Hobby

- maximální počet míst je 15

Pro děti od 6 let. Příměstský tábor s prvky Hobby Horsingu. Hobíka můžou mít děti vlastního nebo si ho první den tábora u nás vyrobí. Program začíná v 9 hodin a končí v 16, po dohodě ale děti můžete přivézt a odvézt kdykoliv mezi 7.30 a 16.30. Děti dostanou svačinu, oběd a druhou svačinu, k dispozici budou mít šťávu, čaj a pitnou vodu po celou dobu Minimálně dvakrát v týdnu se děti svezou na koni, budou se také účastnit péče o koně a další zvířata na ranči. Nebudou chybět táborové hry. Pokud mají cyklistickou helmu tak sebou, jinak není potřeba nic speciálního, jen sportovní oblečení podle počasí. Pokud bude některé z Vašich dětí spát po obědě, přibalte mu prosím deku a polštářek. 

Výcvikové dny

Pro pokročilé jezdce, individuální tréninky a vyjížďky pro členy spolku. Ubytování v budově, obědy se dovážejí a jezdci si je platí sami. Ostatní ceny najdete v ceníku.