Tábory

Tábory 2024

Informace a termíny níže.

Co sebou na tábor

Na příměstský tábor: sportovní oblečení přizpůsobené počasí, po dešti nezapomenout na holínky, ve vedru na přikrývku hlavy. Na klid po obědě polštářek nebo plyšáka, popř. malou deku. Prosíme, aby děti měly s sebou věci, které si samy poznají nebo je označte. Děti dostanou dvě svačiny a oběd, k dispozici budou mít celý den šťávu, čaj nebo vodu. 

Na pobytový tábor a Hobby Horsing Camp:  jezdecké oblečení, sportovní obuv do horka i chladna a deště (holínky), prostěradlo, polštář, spacák, teplou deku, pohodlné sportovní oblečení: 2x svetr nebo mikina, tenká větrovka, krátké a dlouhé kalhoty, náhradní oblečení, pláštěnka, jedny legíny nebo pyžamo na spaní, dostatek náhradních ponožek a spodního prádla, trička (i s dlouhým rukávem), plavky, ručník, kšiltovka nebo jiná čepice proti slunci (klobouk, šátek na hlavu), hygienické potřeby, repelent, opalovací krém, léky, něco na volný čas - knížky, karty atd. Mobilní telefony jsou povoleny. Pro jezdecký pobytový tábor věci na ježdění. Stravování je zajištěno 5x denně vč. celodenního pitného režimu.

Na pobytový tábor 21 - 27. 7 ještě tmavé jednobarevné tričko po kolena ( na pokreslení a úpravu)

Na pobytový tábor 4 - 10.8  ještě pruhované černobílé tričko

Nástup na pobytový tábor a HH camp je v neděli cca v 17 hodin, odjezd v sobotu v 9 hodin. 

Nástup na příměstský tábor je denně v 9 hodin, odchod v 16 hodin. 

14. - 20. 7.      Sportovní kemp Hobby Horsing

21. - 27. 7.      Pobytový tábor u koní

29. 7. - 2. 8.    Příměstský tábor - mladší děti 5 - 9 let

4. - 10. 8.          Pobytový tábor u koní

19. - 23. 8.       Příměstský tábor 6+ 

Přihlášky najdete v sekci "přihlášky", cenu v ceníku

Přiháška je platná po zaplacení zálohy do KONCE DUBNA. Číslo účtu: 19631961/5500.

ZÁLOHY na tábory jsou vratné do 30. 5. 2024. Po tomto termínu již zálohu nevracíme. Děkujeme za pochopení. 

DOPLATEK jeden týden před začátkem táboru nebo na místě v hotovosti. 

Pobytový tábor na ranči u koní

TERMÍN: 
21. - 27. 7. 2024
4. - 10. 8. 2024   

maximální počet míst je 12

Nabízíme pobytový tábor u koní pro děti od 8 let. Děti budou ubytované ve stanech s podsadou po dvojicích. Celodenní strava i pitný režim jsou zajištěny. Děti se naučí pečovat o zvířata na ranči, svezou se na koni, zahrají si spoustu týmových i individuálních her a vypraví se na různé výlety. Večer se sejdeme u taboráku a společně si zazpíváme. 

Pobytový sportovní kemp Hobby Horse

TERMÍN: 14. - 20. 7. 2024

maximální počet míst je 10

Sportovní soustředění pro milovníky Hobby Horsingu, kteří už nějaké zkušenosti mají a jsou do tohoto sportu správně zapálení. Každý den garantujeme minimálně 4 hodiny pestrého hobby horse tréningu. Trénovat budeme parkur a skok mohutnosti, cross country, drezuru a westernové disciplíny jako jsou extreme trail, horsemanship, trail a rychlostní disciplíny barrell race a pole bending. Poslední den bude formou závodů nanečisto ve všech disciplínách, které během týdne natrénujeme. Soutěžit se bude o ceny a nebude chybět ani volná disciplína, na kterou si s sebou děti mohou připravit kostýmy a vybrat hudební doprovod. Můžete se těšit i na táborové hry, stezku odvahy a Hobby - vyjížďky do lesa.

Ubytování je ve dvou vybavených srubech, 5x denně strava a celodenní pitný režim. Sportovcům se budou věnovat zkušené trenérky Hobby Horsingu. Děti budou mít příležitost seznámit se s koňmi a dalšími zvířaty na ranči.

Příměstský tábor pro starší děti 6+

TERMÍN: 19. - 23. 8. 2024

maximální počet míst je 15

Program začíná v 9 hodin a končí v 16, po dohodě můžete děti přivézt dříve. První svačinu si děti přinesou z domu, oběd a druhou svačinku dostanou na ranči.

Je určen pro děti od 6 let. Program bude pro opravdové rančery, kteří chtějí rozumět jazyku koní. Čekají nás aktivity u koní, naučíme se o ně starat, krmit, čistit a také si vyzkoušíme práci na ranči, s koňmi ze země a samozřejmě nás čeká i vyjížďka do přírody. Kromě toho spousta her a zábavy dle počasí. 

Celodenně bude k dispozici šťáva, čaj a pitná vodu. Pokud mají děti cyklistickou helmu nebo páteřák tak sebou, jinak není potřeba nic speciálního, jen sportovní oblečení podle počasí. 

Příměstský tábor (pro menší děti od 5 do 9 let)

TERMÍN: 29. 7. - 2. 8. 2024

maximální počet míst je 15

Program začíná v 9 hodin a končí v 16, po dohodě můžete děti přivézt dříve. První svačinku a pití si děti přinesou z domu, oběd a druhou svačinku dostanou na ranči. 

Celý den bude k dispozici pitná voda, čaj nebo šťáva. Děti si mohou přinést vlastního hobbíka, nebo si ho první den tábora u nás vyrobí. S dětmi se budeme věnovat kreativním činnostem, pobytu v lese a táborovým hrám. Dvakrát v týdnu se děti svezou na koni a vyzkouší si na nich hiporehabilitační cvičení pod vedením dvou speciálních pedagogů, které celý tábor povedou. Děti se budou účastnit i péče o koně a dalších zvířat na ranči. Pokud mají cyklistickou helmu, tak s sebou, jinak není potřeba nic speciálního, jen sportovní oblečení a obuv podle počasí. V případě deštivého počasí, prosíme, dejte dětem gumáky a pláštěnky.


Co sebou na tábor:

POBYTOVÝ TÁBOR:  

Nástup na tábor je v neděli v 17 hodin, odjezd v sobotu v 9 hodin. 

Pohodlné sportovní, 2x svetr nebo mikina, tenká větrovka, krátké a dlouhé kalhoty, náhradní oblečení, pláštěnka, jedny legíny nebo pyžamo na spaní, jedny legíny nebo rajtky na ježdění, dostatek náhradních ponožek a spodního prádla, trička (i s dlouhým rukávem), plavky, kšiltovka, šátek, dvoje pevné boty, kapesníky, svoje léky, Fenistil na štípance, spacák, polštář, prostěradlo, repelent, krém na opalování, baterku, hygienické potřeby, malý baťoh, láhev na pití. Mobilní telefony jsou povoleny v době poledního klidu a večer. 

Děti budou spát ve stanech s podsadou, proto nejsou vhodné kufry, nevejdou se pod postel. Doporučujeme dvě menší uzavíratelné tašky. Kapesné doporučujeme cca 400 Kč. BOTY NA JEŽDĚNÍ S PODPADKEM – GUMÁKY, STARÉ KOZAČKY. Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ NEMOHOU DĚTI JEZDIT V TENISKÁCH, HROZÍ PROKLOUZNUTÍ NOHY TŘMENEM. 

Helmy a bezpečnostní vesty jsou u nás k zapůjčení. Při nástupu je potřeba podepsat GDPR souhlas a souhlas s focením, pro nové děti bude nachystaná přihláška, proto je nutná přítomnost zákonného zástupce. 


PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR:

Program začíná v 9 hodin, končí v 16. Po dohodě je možné dítě přivézt dříve. 

Sportovní oblečení podle počasí, pokrývka hlavy, malý baťoh, láhev na pití, jedna svačina. Helmy a bezpečnostní vesty jsou u nás k zapůjčení. Děti dostanou oběd,  druhou svačinu, šťávu nebo čaj. Při nástupu je potřeba podepsat GDPR souhlas a souhlas s focením, pro nové děti bude nachystaná přihláška, proto je nutná přítomnost zákonného zástupce.