Tábory

Tábory a soustředění 2023

Informace a termíny níže.

3.7. - 7.7. jezdecký příměstský tábor, 15 míst

10. - 14.7. jednotlivé výcviky a vyjížďky pro pokročilé

16. - 22.7. pobytový tábor Hobby, 12 míst

24. - 28.7. jezdecký pobytový tábor, 10 míst (s možností spaní doma)

7. - 11.8. příměstský tábor Hobby, 15 míst

14. - 18.8. jednotlivé výcviky a vyjížďky pro pokročilé

20. - 26.8. jezdecký pobytový tábor, 12 míst (s možností spaní doma)

Přihlášky najdete v sekci " přihlášky", cenu v ceníku

Přiháška je platná po zaplacení zálohy do konce dubna. 

Jezdecký pobytový tábor

 maximální počet míst je 12

je určen pro mírně pokročilé děti od 8 let. Ubytování je ve stanech s podsadou, celodenní strava a pitný režim je zajištěn. Děti budou jezdit minimálně jednu hodinu denně, zbytek dne se budou věnovat péči o koně a výběhy a táborovým hrám. Jeden den stráví na celodenním výletě. S sebou: jezdecké oblečení, sportovní oblečení do horka i chladna a deště (holínky, pláštěnku), prostěradlo, polštář, spacák, teplou deku, hygienické potřeby, léky. Moblní telefony jsou povoleny. 

Jezdecký příměstský tábor

- maximální počet míst je 15

Je určen pro děti od 6 let, na koni se jezdí denně. Děti dostanou svačinu, oběd a druhou svačinu, k dispozici budou mít šťávu, čaj a pitnou vodu po celou dobu. Program začíná v 9 hodin a končí v 16, po dohodě ale děti můžete přivézt a odvézt kdykoliv mezi 7.30 a 17.30. Pokud mají cyklistickou helmu nebo páteřák tak sebou, jinak není potřeba nic speciálního, jen sportovní oblečení podle počasí. Pokud bude některé z Vašich dětí spát po obědě přibalte mu prosím deku a polštářek. 

Pobytový tábor Hobby

- maximální počet míst je 12

Pro děti od 7 let. Jedná se o klasický tábor s prvky Hobby Horsingu. Hobíka můžou mít děti vlastního nebo si ho první den tábora u nás vyrobí. Minimálně dvakrát v týdnu se děti svezou na koni, budou se také účastnit péče o koně a další zvířata na ranči. Nebudou chybět táborové hry, stezka odvahy a celodenní výlet. Ubytování je ve stanech s podsadou, celodenní strava a pitný režim je zajištěn. S sebou: sportovní oblečení do horka i chladna a deště (holínky, pláštěnku), prostěradlo, polštář, spacák, teplou deku, hygienické potřeby, léky. Moblní telefony jsou povoleny. 

Příměstský tábor Hobby

- maximální počet míst je 15

Pro děti od 5 let. Příměstský tábor s prvky Hobby Horsingu. Hobíka můžou mít děti vlastního nebo si ho první den tábora u nás vyrobí. Program začíná v 9 hodin a končí v 16, po dohodě ale děti můžete přivézt a odvézt kdykoliv mezi 7.30 a 17.30. Děti dostanou svačinu, oběd a druhou svačinu, k dispozici budou mít šťávu, čaj a pitnou vodu po celou dobu Minimálně dvakrát v týdnu se děti svezou na koni, budou se také účastnit péče o koně a další zvířata na ranči. Nebudou chybět táborové hry. Pokud mají cyklistickou helmu tak sebou, jinak není potřeba nic speciálního, jen sportovní oblečení podle počasí. Pokud bude některé z Vašich dětí spát po obědě, přibalte mu prosím deku a polštářek.