Zážitkové aktivity

Na chvíli zaříkávačem koní 

"Před koňmi nic nezkryjete, mají vůči nám takovou úroveň citlivosti, jakou nemáme ani jeden pro druhého" Grant Golliher

Žádné krocení divokých koní ani jezdecký výcvik, nemusíte se bát. A my taky ne :) Nabízíme zážitek pobytu na ranči mezi koňmi. Vyzkoušíte si, jak silnou máte mysl, a jak ovládáte svoje tělo a emoce. Ukážeme vám vše pěkně od začátku a pomalu. Nabízíme zážitek nastavení si vlastních hranic, vymezení si osobního prostoru, a to cestou laskavého a dobrého chování a vnitřního klidu. Koně vám pomůžou. 

Tato akce je vhodná pro lidi, kteří nemají žádné zkušenosti s koňmi, ale koně je zajímají a rádi tráví čas v přírodě, v kontaktu se zvířaty. 

Termíny: 7.10. sobota 14- 18 hod. 

Cena: 1200,-/osoba


Noc padajících hvězd na ranči 2023

Větší romantiky než sledování hvězdné oblohy snad není. A ještě k tomu v úžasném prostředí ranče.

Zážitek, sebepoznání, lehká tělová cvičení a práce s emocemi a hlavně práce s koňmi.Poté zapálíme oheň a bude-li nám přát počasí a hvězdná obloha, uvidíme padat hvězdy. Ubytování nabízíme v neodolatelném místě bývalého včelína nebo v naší krásce maringotce. Kdo by chtěl romantiku na plný pecky může spát ve vlastním stanu v ohradě. A pokud přece jenom preferujete komfort, v blízkém okolí je mnoho příjemných penzionků.

Přijďte si něco přát! Vhodné pro páry i jednotlivce!

12. 8. 2023

Cena:
2500,- bez ubytování, 1500,- maringotka na noc (max. 2. osoby)

V ceně je lektorné, práce s koňmi, večeře, ubytování (pokud jej zvolíte), káva, čaj, voda a drobné občerstvení během dne. V případě zájmu je možné si připlatit i snídani. 

Lektoři:

Markéta Charvátová, Ondřej Charvát (oba dlouholetí terapeuti, lektoři, pracují také s páry).

Bára Fatková (člověk, co to umí s koňmi, usměvavá bytost :))

více info: www.rach-vitovice.cz


Bubnování na ranči 13.5.2023