Hobby Horse club

Hobby Horse club

Kovbojské hry 2023 

20.5 od 8.30 se na Ranči Vítovice konají tradiční Kovbojské hry. V letošním roce se poprvé mezi soutěže pro jezdce na koni zařadily i soutěže v Hobby Horsingu. 

Soutěže Hobby Horsingu

parkur

Horsemanship

Barely

Pole beding

Kategorie: podle velikosti - menší děti a větší děti, bude upřesněno na závodech

Startovné: Jednotné - za všechny disciplíny dohromady 300 Kč

Během závodů bude k dispozici občerstvení.

V blízkosti Ranče není možnost parkování, je nutné parkovat ve Vítovicích!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HOBBY HORSE CLUB

Od. 1.3.2023 pro vás připravujeme klub Hobby Horsingu na našem ranči. Je určen pro všechny věkové kategorie, ti nejmenší pouze v doprovodu rodičů. Budeme se věnovat westernu, drezuře, parkuru i Extreme Trailu, nebudou chybět vyjížďky. O víkendech vás pozveme na celodenní vyjížďku, různé soutěže a závody, noční vyjížďku, přespávání na ranči. V letních měsících se můžete zúčastnit příměstského nebo pobytového tábora. Nebude chybět ani možnost zůčastnit se poháru Seesee cupu v Čeladné a na jiných místech.Scházet se budeme každé pondělí od 16.30. Cenu najdete v ceníku, přihlášku v přihláškách.