Hobby Horse club

HOBBY HORSE CLUB

Od jara 2023 u nás na ranči provozujeme i Hobby Horse klub. Je určen pro všechny věkové kategorie, ti nejmenší pouze v doprovodu rodičů. Budeme se věnovat westernu, drezuře, parkuru i Extreme Trailu, nebudou chybět vyjížďky. O víkendech vás pozveme na celodenní vyjížďku, různé soutěže a závody, noční vyjížďku, přespávání na ranči. V letních měsících se můžete zúčastnit příměstského nebo pobytového tábora. Nebude chybět ani možnost zůčastnit se poháru Seesee cupu.

Scházet se budeme každé pondělí od 16.30. 

Kontaktní osoba: Lucie Křížová tel: 774934080 email: luciekrizova94@gmail.com

Cenu najdete v ceníku, přihlášku v přihláškách.

Hobby horse závody na Ranči Vítovice

Dovolujeme si Vás pozvat na hobby horse závody na Ranči Vítovice, které proběhnou v neděli 26.5.2024. Děti budou rozdělené podle věku do tří kategorií. Během závodního dne bude na děti čekat celkem 8 disciplín:

 • Dostih

 • Skok mohutnosti

 • Parkur na limit

 • Parkur na rychlost

 • Barrell race

 • Extreme trail

 • Western pleasure

 • Free style – volná drezúrní úloha na libovolnou hudbu o délce max 2 minut, možné se

  zúčastnit i ve dvojici nebo čtveřici
  Přihlašovat děti můžete na mail: luciekrizova94@gmail.com

  Do přihlášky, prosím, uveďte celé jméno dítěte a rok narození. Startovné je ve výši 500Kč za celý závodní den a platí se hotově na místě. Jsou v něm zahrnuty všechny disciplíny. Na místě je možné po dohodě s rozhodčím nějakou disciplínu vynechat. V případě zájmu je možné se přihlásit pouze na konkrétní disciplíny se startovným ve výši 100Kč za disciplínu. V tomto případě, uveďte v mailu, na které.

  Přineste si s sebou vhodné sportovní oblečení a obuv, svačinku a pití (v areálu je k dispozici pitná voda) a ideálně i piknikovou deku a repelent. V kategorii Free style a Western pleasure se bude hodnotit i oblečení jezdců a vybavení hobbíků. Sledujte také naše facebookové stránky, na kterých se dozvíte přesný čas začátku závodů, další informace a týden před závody i patterny.

  Parkujte, prosím, na návsi a na ranč dojděte pěšky (200m). Děkujeme.